
Datum: 4 juni 2019
Begin- en eindtijd: 17:00 – 19:00
Locatie: Ministerie van Financiën
Taal: Nederlands
Deelnemers: 50
Categorie: Inhoudelijk, informatief & interessant
Een dag in het leven van de speechschrijver van Mark Rutte
Altijd al eens afgevraagd hoe een van Nederlands beste sprekers keer op keer uit zijn woorden weet te komen? Wil jij meer te weten komen over de man die onze minister-president voorbereidt op invloedrijke of politiek beladen presentaties? Kom dan naar deze bijeenkomst.
In dit event maken we kennis met Jan Walravens, de speechschrijver van Mark Rutte. We bespreken hoe zijn werkdag eruit ziet en gaan in op het vak van speechschrijver. Jan Walravens geeft een uniek kijkje in de politieke keuken van Den Haag en neemt je verhalenderwijs mee door de krochten van dit mooie vak.
Programma
17:00 – 17:30 – Inloop
17:30 – 19:00 – Jan Walravens
Praktische informatie
Locatie: Ministerie van Financiën, Korte Voorhout 7 (2511 CW, Den Haag)
Parkeren: Parkeergarage Museumkwartier (onder het Tournooiveld), Parkeergarage Plein (onder het Plein) en Parkeergarage Malieveld (onder het Malieveld) bevinden zich op loopafstand van het Ministerie van Financiën.
Reservelijst
Zijn de kaarten voor dit event uitverkocht, maar wil je er toch heel graag bij zijn? Stuur dan een mailtje naar match.maand.denhaag@gmail.com o.v.v. “Reservelijst [EVENT NAAM]”. We zetten je dan op de reservelijst. Mochten er afmeldingen zijn, krijg je van ons een mailtje.
Ticket Type | Prijs | Mandje |
---|